Czy etui z powerbankiem do iPhone 11 ma sens?

Etui z powerbankiem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często korzystają z iPhone'a 11 i potrzebują dodatkowej energii w podróży. Takie pokrowce powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które skutecznie chronią telefon przed zarysowaniami i upadkami. Muszą również zapewnić dostęp do wszystkich portów i przycisków, aby użytkownik mógł swobodnie korzystać z telefonu. Odpowiednie etui powinno również być kompatybilne z funkcją ładowania bezprzewodowego, aby zapewnić wygodę.

Koszt etui z powerbankiem do iPhone 11 może się różnić w zależności od marki, jakości wykonania i dodatkowych funkcji. Producenci oferują różne modele w innych przedziałach cenowych. Cena etui z powerbankiem do iPhone 11 zaczyna się od około 50 złotych, ale luksusowe modele mogą kosztować nawet kilka razy tyle. Warto rozważyć inwestycję w wysokiej jakości etui, które zapewni dobrą ochronę i wygodę korzystania z telefonu przez wiele lat.

Warto pamiętać o tym, że chociaż wszystkie telefony od Apple mają podobny wygląd, wielkość i kształt, to każdorazowo trzeba kupić pokrowce, które będą dopasowane do konkretnego modelu. I tak etui do iPhone 14 Pro Max będzie znacznie się różnić od etui do iPhone 12, to już to ostatnie może być łudząco podobne do etui iPhone 13, a jednak rozmieszczenie miejsc na porty i kamery będzie inne.

Czy warto kupić case Apple Watch?

Etui do Apple Watch to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dodatkowo zabezpieczyć swój zegarek. Zaletami korzystania z takiego zabezpieczenia są między innymi ochrona przed zarysowaniami, kurzem, uszkodzeniem mechanicznym, wstrząsami i przypadkowym upadkiem, co jest szczególnie istotne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Etui Apple Watch może być również stylowym dodatkiem, który pozwoli wyróżnić się w tłumie.

Podczas wyboru etui do Apple Watch ważne jest, aby dopasować je pod względem wielkości i modelu zegarka. Większość producentów oferuje etui dostosowane do różnych wersji smartwatchy, dlatego warto dokładnie sprawdzić, jakie pokrowce są kompatybilne z wybranym Apple Watchem. Warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, aby zapewnić trwałość i estetyczny wygląd, a niekiedy nawet wodoodporność!

Szkło hartowane do iPhone 12 – czy warto?

Te cienkie, ale solidne kawałki szkła zostały zaprojektowane tak, aby absorbować uderzenia i zapobiegać zarysowaniom wyświetlacza urządzenia. Jednak czy naprawdę warto inwestować w szkło hartowane na ekran? Odpowiedź leży w wyważeniu ryzyka w stosunku do korzyści. Chociaż Apple twierdzi, że ceramiczna osłona zastosowana w iPhonie 12 czyni go czterokrotnie bardziej odpornym na upadki, to jednak nie chroni przed zarysowaniami.

Użycie zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego może wydłużyć żywotność iPhone'a 12, zachowując jego nieskazitelny stan z upływem czasu. Nawet drobne rysy lub pęknięcia mogą znacznie zmniejszyć jego wartość odsprzedaży, jeśli zdecydujesz się na modernizację lub sprzedaż telefonu w późniejszym czasie.

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych