Telefony iPhone od firmy Apple to dziś jedne z najpopularniejszych urządzeń mobilnych. Niestety, pomimo sporego zaawansowania technicznego, wciąż są one narażone na uszkodzenia w postaci upadków. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, aby chronić iPhone'a przed uszkodzeniami, zwiększając tym samym jego żywotność. Poznaj sprawdzone triki, które pomogą ochronić iPhone'a oraz gadżety, które Ci w tym pomogą.

Szkło hartowane do iPhone'a – jeszcze lepsza ochrona telefonu

Szkło hartowane to dziś zdecydowanie najlepsza ochrona ekranu telefonu, która zabezpieczy go przed zarysowaniami oraz pęknięciami w razie upadku. Wysokiej jakości szkła hartowane do iPhone'ów są niezwykle twarde, a zarazem cienkie i praktycznie niewidoczne, przez co nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu telefonu. Ponadto większość szkieł ochronnych jest w pełni kompatybilna z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak Face ID i nie zakłócają korzystania z nich.

Szkło hartowane należy dobrać do swojego modelu iPhone’a, aby cieszyć się maksymalną ochroną telefonu przed upadkiem. Dodatkowo odpowiednie dopasowanie szkła ochronnego do iPhone’a sprawia, że jest ono całkowicie niewidoczne i dyskretne.

Ochrona na aparat do iPhone’a 13 i nie tylko

Zarysowaniom lub pęknięciom może ulec nie tylko ekran iPhone’a, ale również powierzchnia aparatu, umiejscowiona na tylnej obudowie. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po szkło hartowane na aparat. Niewielkie, ultra cienkie szkło nie wpływa negatywnie na jakość zdjęć i filmów, a jednocześnie jest niezwykle wytrzymałe, chroniąc całą powierzchnię obiektywu przed zarysowaniami i stłuczeniami, które mogłyby uniemożliwić korzystanie z aparatu. 

Ochrona na aparat do iPhone’a sprawdzi się głównie w nowych modelach, które posiadają dużą powierzchnię obiektywu i przez to są szczególnie narażone na uszkodzenia – m.in. iPhone 13 i iPhone 14 Pro.

Etui do iPhone’ów to najlepsza ochrona ekranu telefonu

Niezwykle popularnymi akcesoriami do iPhone’ów są etui, które prócz ochrony przed uszkodzeniami wyróżniają się walorami estetycznymi. Etui do iPhone’ów dostępne są w różnych kolorach i wariantach, a ich głównym zadaniem, prócz pełnienia funkcji estetycznej, jest zmniejszenie ryzyka upadku poprzez antypoślizgową powierzchnię, która dobrze trzyma się dłoni. Dodatkowo etui sprawia, że telefon jest odporny na zarysowania i inne drobne uszkodzenia podczas użytkowania.

Oprócz standardowych etui do iPhone’ów dostępne są również etui ochronne, które dzięki specjalnej powłoce chronią tylną część urządzenia przed pęknięciami. Warto po nie sięgnąć, ponieważ obudowa i oprawa urządzenia często są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługują również etui z klapką, które zapewniają dodatkową ochronę na telefon i stanowią alternatywę do szkła hartowanego.

W najnowszych modelach iPhone’ów deklaruje wodoszczelność, a nawet częściową wodoodporność. Mimo to warto wyposażyć się w dodatkową ochronę na telefon, jeśli jest on szczególnie narażony na przemoknięcie. Pomogą w tym specjalne, wodoodporne etui, które dodatkowo chronią urządzenie na wypadek kontaktu z wodą.

Related products

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych