Tradycyjne zegarki zdają się rok po roku odchodzić do lamusa, stopniowo ustępując miejsca swoim młodszym i bardziej zaawansowanym technologicznie kolegom. Smartwatche zachwycają wielu mnogością funkcji zgromadzonych w jednym, wyjątkowo mobilnym urządzeniu. Czy jesteś w grupie około 20% Polaków, którzy również wykorzystują możliwości inteligentnego zegarka? A może wciąż rozważasz jego zakup? Poznaj korzyści, które przyniesie Ci wybór Apple Watch!

Jaki iWatch kupić? Top smartwatch 2022-2023

Zegarki Apple Watch nie bez powodu trafiają na samą górę wielu zestawień internetowych. Nie inaczej było w podsumowaniach dotyczących popularności smartwatch'y w 2022 i 2023 roku. Urządzenia znajdujące się w ofercie tej firmy to najbardziej zaawansowane technologicznie produkty dostępne na rynku. Możesz wybierać między różnymi modelami Apple Watch, wśród których znajdują się:

  • Apple Watch Serie (najnowszy model s8)
  • Apple Watch SE
  • Apple Watch Ultra
  • Apple Watch SE 40 Cellular
  • Smartwatch Apple 7

Każdy z modeli Apple Watch zawiera wszystkie podstawowe funkcje smartwatchy (m.in. monitorowanie zdrowia czy aktywności fizycznej). Apple Watch smartwatche zyskują jednak znaczną przewagę dzięki wyjątkowym funkcjom, które nie zawsze są dostępne w zegarkach innych firm. Chcesz przekonać się, dlaczego Apple Watch wyróżni Twój zegarek spośród wielu, poprawiając jednocześnie jakość Twojego życia?

Wyjątkowość Apple Watch – poznaj najbardziej przydatne funkcje

Zadbaj o swoje zdrowie z Apple

Jedną z ciekawszych funkcji Apple Watch na ręce w zakresie zdrowia jest możliwość wykonania badania EKG. Najpierw sprawdzisz tętno i rytm pracy serca, a następnie szybko otrzymasz ich analizę.

Czy zdarzyło się kiedyś zapomnieć o przyjęciu leku, witamin lub suplementów? Nie musisz się więcej o to martwić. Twój Apple Watch będzie łatwym i skutecznym przypomnieniem o konieczności wzięcia danej dawki preparatu.

Twój Apple Watch poinformuje Cię również o zbyt wysokim lub niskim tętnie, bądź nieregularnym rytmie serca. Pozwól, aby Twoje urządzenie trzymało dla Ciebie rękę na pulsie!

Apple Watch to również zegarek, który w razie upadku i co istotne – braku możliwości wstania – wykryje, że przydarzył Ci się wypadek.

Zapewnij sobie wygodę

Poszukiwania pilota do TV? Zapomnij o tym! Z Apple Watch nie musisz wstawać z kanapy, aby włączyć swój ulubiony program. Inteligentny zegarek może stać się Twoim nowym, całkowicie funkcjonalnym pilotem.

Smartwatch Apple to także brak stresu na ważnych spotkaniach. Gdy potrzebujesz szybkiego wyciszenia telefonu wystarczy, że zakryjesz ręką swoje urządzenie, a przychodzące połączenie nie będzie już powodem utraty skupienia.

Nie musisz również dobiegać do grupy, gdy właśnie robicie zdjęcie, na którym wszyscy chcecie się znaleźć, a czas, gdy automatycznie naciśnięty zostanie spust migawki, tyka. Apple Watch pozwoli Ci sterować aparatem telefonu i wykonać zdjęcie w dogodnym momencie. Ponadto na Twoim zegarku wyświetli się podgląd tego, co aktualnie widzi kamera.

A czy wiesz, że teraz, aby wykonać płatność, nie tylko nie musisz nosić ze sobą portfela, ale nawet nie jest konieczne sięganie po telefon? Z Apple Watch bezdotykowe płatności możesz przeprowadzić z poziomu zegarka!

Pozostań w kontakcie z bliskimi

Zegarki Apple Watch sprawią, że bliscy i przyjaciele nie będą musieli się o Ciebie martwić z powodu długiego braku reakcji na ich wiadomości! Korzystając jedynie z smartwatcha, możesz odpowiadać na wiadomości używając m.in. różnych reakcji. Co więcej, jeśli Twoi znajomi również posiadają zegarki Apple, możecie rozmawiać ze sobą na zasadzie walkie-talkie, używając wyłącznie zegarków.

Related products

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych