Słuchawki nie tylko przydają się do słuchania muzyki, ale i do prowadzenia rozmów czy słuchania audiobooków. Bezprzewodowe słuchawki są obecnie bardzo popularnym zakupem do telefonów czy komputerów. Oferują duże możliwości podczas korzystania z telefonu bez konieczności jego wyciągania i co najważniejsze – nie ma potrzeby męczenia się z często przeszkadzającym kablem. Jakie słuchawki do iPhone’a wybrać?

Najlepsze słuchawki do IPhone'a, czyli AirPods

AirPods’y cieszą się dużym zainteresowaniem u posiadaczy IPhone’ów. Są to najwyższej jakości słuchawki z systemem bezprzewodowym od firmy Apple. Cechują się komfortem użytkowania – aby naładować słuchawki, wystarczy włożyć je do wygodnego w przechowywaniu etui.

AirPods'y są polecane dla posiadaczy urządzeń od firmy Apple, ze względu na to, że są to słuchawki przeznaczone właśnie dla nich. Można dzięki temu wykorzystać wszystkie ich funkcje i możliwości.

Rodzaje AirPods’ów – jakie wybrać?

Słuchawki Apple są dostępne w wielu różnych wersjach. Czy jesteś fanem słuchawek dousznych, czy preferujesz wygodę słuchawek nausznych, wybór należy do Ciebie. Poznaj rodzaje słuchawek Apple.

Słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 2. gen.

Cechują się najniższą ceną ze wszystkich AirPods'ów. Zapewnią komfort i są świetnym zakupem dla osób, którym nie zależy na wielu funkcjach, ale na jakości dźwięku i komforcie użytkowania. Cena słuchawek jest dużo niższa w porównaniu do nowszych AirPods'ów.

Słuchawki do iPhone’a AirPods Pro

Zapewniają przystosowanie słuchawki do ucha dzięki trzem rodzajom wkładek, więc nie musisz martwić się czy będą pasować. Minusem jest czas pracy baterii, czyli około 4,5 godziny.

Słuchawki Apple AirPods 3. gen.

Są to słuchawki z najwydajniejszą baterią – można z nich korzystać aż do 6 godzin. Tak jak wersja Pro mają one dźwięk przestrzenny, a odróżnia je kształt przystosowany, aby słuchawki wypadły z ucha.

Słuchawki Apple AirPods Pro 2. gen.

Jest to duże ulepszenie słuchawek Pro 1. generacji. Posiadają redukcje szumów, zaskakującą jakość dźwięku dzięki chipowi H2 i wodoodporność.

Słuchawki Apple AirPods Max

Jedyne słuchawki nauszne od firmy Apple. Zapewniają niesamowity komfort, dużo lepszą jakość dźwięku i zaskakująco długo działającej baterii, której brakuje w słuchawkach dousznych. Świetnie sprawdzają się przy pracy przy komputerze, ale są niezbyt wygodne w noszeniu na zewnątrz.

Jakie słuchawki do iPhone’a wybrać?

Nieważne, jakie masz preferencje, wybór słuchawek Apple jest szeroki i z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Jeśli zależy Ci na dużej funkcjonalności, wygodzie i wysokiej jakości dźwięku do Twojego iPhone’a, zdecydowanie najlepszym wyborem będą słuchawki AirPods.

Sprawdź nasze akcesoria do AirPods >>>

Related products

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych