Apple to kultowa marka, która w Polsce traktowana jest z wielką czcią. Wiele osób uważa, że telefon lub smartwatch tej marki to synonim luksusu, elegancji i komfortu użytkowania. Całkiem możliwe, że i Ty właśnie spełniłeś swoje marzenie. Jeżeli tak jest, pamiętaj o tym, aby zakupić odpowiednie akcesoria do iPhone'a i iWatch'a, których zadaniem będzie podkreślić Twój indywidualny styl i chronić urządzenia.

Jakie akcesoria do Apple Watch warto kupić?

Zaraz po zakupie smartwatcha warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Nie zapomnij więc o tym, aby kupić dobrej jakości szkła ochronne na wyświetlacz. Są one tak skonstruowane, że przyklejone do wyświetlacza, wcale nie będą widoczne. Dzięki temu szybka w zegarku będzie pod ochroną i nie będziesz obawiał się tego, że pojawi się na nim siateczka nieestetycznych pęknięć. Szkło to niezbędny gadżet do iWatch'a, którego nie możesz w żaden sposób pomijać.

Myślisz o zmianie paska na taki, który będzie lepiej podkreślał Twój indywidualny charakter? Masz ku temu doskonałą okazję. Do dyspozycji masz różnego rodzaju paski, które możesz dopasować nawet do koloru własnych ubrań. 

Możesz wybrać kilka pasków, które efektownie będą prezentować się na Twojej ręce niezależnie od okazji – coś do pracy, coś na co dzień i silikonowy pasek do uprawiania sportu. Nie zapominaj jednak o tym, aby wśród nich znalazł się jeden w uniwersalnym odcieniu. Taki, który bez trudu dopasujesz do większości swojej garderoby.

Stylowe akcesoria dla iPhone – co wybrać?

Kupiłeś wymarzonego iPhone'a? Pewnie już chciałbyś przetestować jego możliwości w terenie. Zanim jednak tak zrobisz – sprawdź odpowiednie akcesoria. Nie tylko będą w stanie podkreślić indywidualny styl Twojego telefonu, ale także zapewnisz mu lepszy poziom bezpieczeństwa i ochronisz na przykład przed upadkiem.

Wśród akcesoriów do iPhone'a jakie musisz mieć, należy wymienić:

  • wysokiej klasy etui ochronne do iPhone'a, które dostępne jest w różnych kolorach do wyboru – możesz się pokusić o zakup tego, które ma ciekawy wzór na tylnej ścianie obudowy;
  • szkło lub folia ochronna do iPhone'a – podobnie jak w przypadku smartwatcha,
  • kable do iPhone, które umożliwią jego podłączenie do komputera lub innych urządzeń.

Jakie dodatki do MacBook'a kupić?

Kolejne urządzenie od Apple, które także wymaga zakupu funkcjonalnych i stylowych gadżetów to MacBook. Przede wszystkim warto zakupić etui ochronne, które zapewnia dodatkową ochronę dla cennego urządzenia, chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i pyłem.

Etui może pomóc w zachowaniu estetycznego wyglądu MacBook'a, utrzymując go w dobrym stanie na dłużej. Niektóre etui są wyposażone w funkcje dodatkowe, takie jak kieszenie na dokumenty czy przegródki na akcesoria, co zwiększa funkcjonalność. Wreszcie, inwestycja w dobrej jakości etui może pomóc w zminimalizowaniu kosztów naprawy lub wymiany sprzętu w przypadku ewentualnych uszkodzeń.

Wśród etui można wymienić przede wszystkim transparentny case, który chroni urządzenie przed zarysowaniami, ale jednocześnie nie zakrywa komputera.

Related products

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do ulubionych