Zestawy


Dzięki naszym zestawom modyfikującym możesz nie tylko odmienić wygląd iWatcha, ale też zadbać o jego bezpieczeństwo. Zestawy zapewniają też  łatwy dostęp do przycisków. Oferujemy szeroki wybór zestawów modyfikujących do Apple Watch, które pozwolą Ci personalizować swój smartwatch i nadają mu unikalny styl.

Zestawy modyfikujące do Apple Watch (iWatch) – dlaczego warto je kupić?

Zestawy modyfikujące do Apple Watch mogą znacząco odmienić wygląd urządzenia i zapewnić mu dodatkową ochronę. Są też doskonałym sposobem na to, aby zamaskować wcześniej powstałe uszkodzenia, takie jak rysy czy otarcia.

Co zawierają zestawy modyfikujący do smartwatch? W każdym z naszych zestawów znajdziesz przyrząd do montażu, osłonę i zapasowe śrubki. Niektóre zestawy, jak na przykład jak zestaw 3 w 1 pasek+etui+szkło hartowane do zegarka Apple Watach 7 i 8 zawierają osłonę ze szkła hartowanego, które zapewnia dodatkową ochronę zegarka przed zarysowaniami oraz poważniejszymi uszkodzeniami.  

W naszej ofercie znajdziesz też na przykład zestaw, który składa się z paska wykonanego z silikonu z solidną klamrą ze stali chirurgicznej 304L oraz obudowy, która chroni Twój smartwatch przed zniszczeniem.

Zestawy modyfikujące do Apple Watch – dlaczego u nas?

Od lat śledzimy produkty firmy Apple, a nasz sklep od lat specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do urządzeń tej marki. Dlatego nasze  produkty były i będą kompatybilne z produktami Apple. Unikalny design idzie u nas w parze z funkcjonalnością. 

Nasze gadżety pozwalają nie tylko nadać Twojemu urządzaniu oryginalny, spersonalizowany wygląd, a  także zapewnić komfort użytkowania. Stawiamy też na trwałość naszych produktów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty, chętnie pomożemy i doradzimy.

Sprawdź nasze zestawy 3w1 >>

Produkt dodany do ulubionych