Paski Silikonowe


Apple Watch, znany także jako iWatch, cieszy się ogromną popularnością, ze względu na swoją funkcjonalność, jak również doskonały design. Poznaj silikonowe paski dostępne w naszej ofercie i odmień wizerunek swojego nowoczesnego zegarka 

Silikonowe paski do Apple Watch (iWatch) i ich charakterystyka

Silikonowe paski do Apple Watch to produkty dedykowane dla Ciebie, jeśli kochasz odmieniać wygląd swoich gadżetów elektronicznych. Wybierz dla siebie pasek, który będzie gwarancją satysfakcjonującego użytkowania.

Paski wykonane są z oddychających materiałów, są delikatne, nie ciągną skóry, przez co będziesz zadowolony z ich użycia nawet u najbardziej upalne dni. Posiadają także regulację, przez co bez trudu dopasujesz pasek do obwodu swojego zegarka. 

Silikonowe paski do Apple Watch – wybierz model dopasowany do własnych, indywidualnych preferencji.

Silikonowe paski do Apple Watch (iWatch) kupisz w naszym sklepie

W naszym sklepie odnajdziesz ogromną bazę wielu modeli pasków do Apple Watch (iWatch). Dla przykładu warto wymienić model SE 38/40/41. To biały pasek, który na swojej powierzchni posiada zestawienie trzech kolorów – beżu, szarości oraz delikatnego odcienia koralowego. Oprócz tego odnaleźć możesz modele w kolorze musztardowej żółci, błękitu, czerwieni, czerni i wielu innych. Znajdziesz u nas takie rozmiary pasków jak:

  • 1-3 - 38 mm,
  • 1-3 - 42 mm,
  • 4-6 + SE- 40 mm,
  • 4-6 + SE - 44 mm,
  • 7-8 - 41 mm,
  • 7-8 - 45 mm,
  • ULTRA - 49 mm.

W naszym sklepie pracują prawdziwi pasjonaci marki Apple. W związku z tym w asortymencie odnajdziesz tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości, które są gwarancją satysfakcji użytkowania. 

Dodatkowo podczas wyboru idealnych akcesoriów dla swoich urządzeń marki Apple możesz liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo wykwalifikowanych pracowników naszego sklepu.

Sprawdź także skórzane paski do Apple Watch >>

Produkt dodany do ulubionych