Skórzane


Apple AirTag to prawdziwy hit, który sprawi, że zlokalizowanie przedmiotów już nigdy nie będzie stanowiło problemu.  Jego największą zaletą jest niewielki rozmiar, który umożliwia dołączenie go do plecaka, torby, a nawet do kluczy. Tak duża popularność sprawiła, że powstają różnorodne etui, które ułatwiają przypięcie lokalizatora oraz sprawia, że może stać się oryginalną dekoracją. 

Skórzane etui do lokalizatora Apple – dlaczego warto je kupić?

Popularność AirTag jest tak duża, że stale pojawiają się nowe, oryginalne dodatki, takie jak etui, które ułatwia użytkowanie lokalizatora. Są to między innymi specjalne etui, które nie zagłuszają wysyłanego przez urządzenie sygnału, a ułatwiają przymocowanie go, lub ozdobienie w taki sposób, aby stał się ciekawą dekoracją.

Na rynku dostępne są etui materiałowe, sznurkowe,  a nawet skórzane etui ochronne do Apple AirTag. Różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale i kolorem, dlatego z pewnością znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Etui skórzane mają specjalny otwór dopasowany do rozmiaru urządzenia oraz kółeczko, za pomocą którego można doczepić lokalizator niemal do każdego przedmiotu. Tak zabezpieczone urządzenie nie tylko chronione jest przed uszkodzeniem.

Skórzane etui ochronne do Apple AirTag – kupisz je w naszym sklepie

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, w którym oferujemy atrakcyjne akcesoria do urządzeń Apple. Jako miłośnicy tej marki doskonale wiemy, jakie dodatki sprawdzą się najlepiej.

Produkowane ze skóry etui dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Cechują się wysoką wytrzymałością oraz łatwym sposobem mocowania. Etui ma zapięcie, uniemożliwiające zgubienie urządzenia. W zależności od upodobań można zdecydować się na etui na kółeczku lub rzemyku, co umożliwia dopasowane produktu do indywidualnych potrzeb.

Zobacz także etui silikonowe >>

Produkt dodany do ulubionych