Odstąpienie od umowy

Zwrot towaru

Wszystkie artykuły zakupione w naszym sklepie internetowym www.4techgoods.com, można zwrócić w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. W celu skutecznego zgłoszenia zwrotu, prosimy o zwrot po przez "Wygodne zwroty". Kupujący ponosi koszty zwrotu towaru. Przy zwrocie towaru, klient odpowiada za ewentualne szkody wynikłe z zużycia towaru i/lub opakowania, wykraczające poza zwykłe zapoznanie się z produktem (np. przetestowanie).

Zalecamy odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu na adres magazynu: ul. Wojska Polskiego 150, 95-070 Aleksandrów Łódzki.

Reklamacja towaru

Każdy produkt niezgodny z umową, taki jak fabrycznie wadliwy towar, towar niekompletny, towar niezgodny z opisem lub błędnie dostarczony oraz towar uszkodzony w trakcie transportu, podlega reklamacji. W celu skutecznego zgłoszenia reklamacji, prosimy o zwrot po przez "Wygodne zwroty". W formularzu można dołączyć zdjęcia uszkodzonego produktu i jasno określić swoje oczekiwania wobec reklamacji - zwrot pieniędzy, wymiana produktu, naprawa lub obniżenie ceny. W przypadku odbioru przesyłki z uszkodzonym produktem, zalecamy sporządzenie protokołu szkody z kurierem i przesłanie go na adres support@4techgoods.com wraz z formularzem reklamacyjnym. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Klientem w ciągu 3 dni roboczych w celu ustalenia dalszych kroków postępowania reklamacyjnego. W pierwszej kolejności reklamowany towar musi zostać odebrany od Klienta przez kuriera zleconego przez nas (koszt ponosi sklep). Wyjątkiem są sytuacje, w których zgłoszenie dotyczy brakującego elementu. Ostateczne rozpatrzenie reklamacji nastąpi po otrzymaniu reklamowanego produktu w naszym magazynie.

W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w formie telefonicznej na numer +48 530 508 996 bądź adres e-mail: support@4techgoods.com

Więcej informacji w zakładce: REGULAMIN.

Produkt dodany do ulubionych