Paski


Chcesz wymienić pasek do smartwatcha Apple? A może poszukujesz paska, który podkreśli Twój styl lub czegoś bardziej komfortowego? Chcesz żeby był estetyczny i trwały, a jednocześnie wygodny? W naszej ofercie gadżetów premium z pewnością znajdziesz paski dostosowane dla Twoich potrzeb. 

Dlaczego warto kupić paski do Apple Watch (iWatch)?

Warto zainwestować w dobry pasek do Apple Watch. Odpowiedni wybór paska pozwala uniknąć dyskomfortu związanego z zapinaniem. Dobry produkt może całkowicie odmienić wygląd Twojego smartwatcha. Odpowiednie dopasowanie koloru i stylu paska do ubioru sprawi, że Twój inteligentny zegarek będzie ważnym dodatkiem i ozdobą codziennego stroju.

W naszym sklepie znajdziesz trwałe i ekskluzywne paski do smartwatchów. Są to modele ze stali chirurgicznej, naturalnej skóry, elastycznego nylonu oraz oddychającego silikonu premium.

Nasze paski wyróżnia oryginalny design. Z pewnością znajdziesz taki, który uda Ci się dopasować do odzieży i wyróżnić się z tłumu. Wiemy jednak, że wygląd to nie wszystko. Równie ważny jest komfort użytkowania.

Wszystko do Apple Watch (iWatch) w naszym sklepie – sprawdź ofertę pasków i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz paski, które pasują do modeli o wymiarach koperty 38/40/41 42/44/45/49 mm. W naszej ofercie znajdziesz paski do takich modeli jak iWatch 1-3 – 38 mm i 42 mm, 4-6 + SE – 40 mm i 4-6 + SE – 44 mm, a także Apple Watch 7-8 – 41 mm oraz 7-8 – 45 mm i ULTRA – 49 mm.

Paski stalowe są wykonane ze stali chirurgicznej 304L. Wśród nich można wyróżnić paski z zapięciem magnetycznym o strukturze siatki wykonane na bazie dalmatyńskiego wzornictwa.  Mamy też bransoletki klamrą i zestawem do regulacji z bezpieczną sprzączką.

Paski silikonowe są doskonałe na lato. Są wodoodporne, łatwe w czyszczeniu, miłe w dotyku i bardzo wytrzymałe. Nasze paski są wykonane z oddychającego silikonu premium. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia i lubią sportowy styl.

Produkt dodany do ulubionych