3w1 (szkło, pasek, etui)


W skład naszej oferty wchodzi zestaw do Apple Watch ze szkłem hartowanym, paskiem oraz etui – wszystko, co potrzebujesz, aby maksymalnie zabezpieczyć swojego smatrwatcha i cieszyć się jego posiadaniem jak najdłużej. Sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie i zobacz, jak nowoczesna technologia może się łączyć z gracją oraz elegancją.

Zestawy 3w1 (szkło, pasek, etui) do Apple Watch (iWatch) – dlaczego warto kupić w zestawie?

Jeśli masz już swojego smartwatcha od Apple, to warto jak najlepiej zadbać o to, żeby pozostał z Tobą jak najdłużej. Chcesz mieć pewność, że możesz go zabrać ze sobą w podróż lub na siłownie i nie uszkodzić? Nawet robiąc podstawowe rzeczy w domu, takie jak przebieranie się, mycie lub gotowanie, łatwo jest uszkodzić delikatny ekran, nie mówiąc już o ćwiczeniach w klubach sportowych, jazdę rowerem lub wyjazdach w góry.

Bardzo ciężko jest zabezpieczyć urządzenie od przypadkowych uszkodzeń lub otarć w nieprzewidywalnych i nieznanych warunkach. A może dostałeś Apple Watch w prezencie, ale nie był trafiony kolorystycznie? Zwykle w standardowej ofercie jest pasek w jednym kolorze, bez dodatkowego ekranu oraz etui. I właśnie w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup swojego zestawu do ulubionego zegarka.

Zestawy 3w1 (szkło, pasek, etui) do Apple Watch (iWatch) – poznaj oferty naszego sklepu

Jako miłośnicy produktów Apple, zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami oraz ofertami ich produktów. Fascynacja pracą ekipy z Cupertino natchnęła nas na skoncentrowaniu się na gadżetach oraz akcesoriach tylko tej marki.

Warto pamiętać, że Zestawy 3w1 (szkło, pasek, etui) do Apple Watch (iWatch) pasują tylko do jednego rodzaju koperty, ale mogą pasować do różnych serii smartwatcha – na przykład case do Apple Watch 41 mm będzie pasował do Apple Watch serii 7 i 8.

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Mamy bogate doświadczenie i chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego produktu. Kupując towar u nas, możesz być pewny, że będziesz posiadał oryginalny, sprawdzony produkt. 

Produkt dodany do ulubionych