Szkła hartowane - iPhone


Nie ulega wątpliwości, że telefon każdego dnia jest narażony na zarysowania lub uszkodzenia. Właśnie dlatego należy zadbać o jego ochronę, ponieważ mimo tego, że nie pływa to na stan techniczny, to nawet niewielka rysa obniża znacząco pozytywne wrażenia z użytkowania.

Dlaczego warto kupić szkło hartowane do Apple iPhone?

Jak chronić ekran telefonu? Dawniej bardzo popularna była folia ochronna, która niestety jest cienka i nie gwarantuje pełnego zabezpieczenia. Zdecydowanie lepszym wyborem jest szkło hartowane, które co prawda jest bardziej widoczne, ale gwarantuje większe bezpieczeństwo. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jest twardsze i bardziej wytrzymałe. Dzięki temu Twój iPhone będzie chroniony zarówno przed stłuczeniem, jak i zarysowaniem szybki. Jeśli uprawiasz sport lub prowadzisz intensywny tryb życia, to powinieneś pamiętać o właściwym zabezpieczeniu swojego telefonu. Należy pamiętać, że lepiej wydać kilkanaście złotych na szkło hartowane, niż później przynajmniej kilkaset złotych na naprawę.

Gdzie kupić szkła hartowane do Apple iPhone? Zobacz ofertę naszego sklepu

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości szkła hartowane, które pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców. Godne polecenia jest przede wszystkim szkło hartowane ochronne 9H do iPhone 13 Pro, które jest zaprojektowane w precyzyjny sposób. W ofercie mamy etui i szkła na takie modele jak iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max.

Warto wspomnieć, że szkło te posiada zaokrąglone krawędzie, dzięki którym jest praktycznie niewidoczne. Zapewnia też maksymalną przejrzystość ekranu i tworzy powłokę oleofobową, dzięki czemu korzystanie z telefonu to czysta przyjemność.

W naszej firmie stawiamy na jakość, ponieważ jesteśmy prawdziwymi fanami Apple i chcemy, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Zawsze kupujesz sprawdzony produkt, a do tego służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań.

Produkt dodany do ulubionych